Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy warg sromowych czy innych partii okolic intymnych, masz problem z odczuwaniem przyjemności w pożyciu intymnym warunkowany zmianami lub uszkodzeniami zewnętrznych elementów układu płciowego albo, ze względów subiektywnych, chcesz zmodyfikować kształt okolic intymnych – ginekologia estetyczna proponuje dla Ciebie wiele propozycji, jakie w szybki sposób usuną te problemy i znacząco poprawią jakość życia.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród bardziej interesujących propozycji ginekologii estetycznej jest użycie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg z użyciem Aphrodite polecany jest w przypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, jak również w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser jest używany też dla rozwiązania odmiennych problemów ginekologicznych – dokładne elementy planowanego zabiegu i metody jego dopasowania do indywidualnej sprawy ustalane są w trakcie pierwszej wizyty ginekologicznej.

Efekty leczenia potrafią przerosnąć oczekiwania, ponieważ powoduje on powrót naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej nawilżenie, intensyfikuje doznawanie przyjemności seksualnej oraz zmniejsza bolączki powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia jest w praktyce niedokuczliwa i bardzo szybka, Czas gojenia, porównując do klasycznych metod jest bardzo króciutki, a brak komfortu z tym połączony – nieduży.

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg trwa najwyżej kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na włożeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, który powoduje obkurczenie i aktywację kolagenu. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a dzięki temu – przywraca normalne działanie całego narządu.
Efektem może być polepszenie komfortu funkcjonowania oraz psychologicznej trwałości, a także pewności siebie.
Zaraz po zabiegu możliwy jest natychmiastowy powrót do codziennych zadań.

Sprawdź ofertę:

Ginekolog-Michalik.pl

Masz problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej zapalenie, ból w trakcie stosunku, swędzenie lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię coraz większe kłopoty w czerpaniu satysfakcji w kontaktach płciowych? Chciałabyś poprawić wygląd okolic płciowych? Odczuwasz problem z akceptacją estetyki własnych miejsc intymnych? Jeśli tak to rozważ zabieg Aphrodite, który w kwadrans może wyeliminować wszystkie bolączki, które dotychczas wydawały się być nierozwiązywalne.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

profesjonalny tłuma

Dawniej ludzie nie byli w stanie poruszać się po globie ...